WEDUTA. Subiektywny miniprzewodnik po Dublinie

Wydawnictwo: Poligraf
Dublin, Irlandia

Słowo „weduta” oznacza obraz lub szkic przedstawiający widok miasta. Autorka niczym malarz pędzlem odmalowuje impresjonistyczny widok Dublina, stolicy Irlandii. Jest to przewodnik nietypowy, subiektywny, oddający atmosferę miasta i w dyskretny sposób dostarczający o nim informacji. Książka uniwersalna, która jest aktualna teraz i taka z pewnością będzie i za dziesięć lat. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce wybrać się w podróż do Dublina lub z niej powrócił i pragnie ożywić swoje wspomnienia.

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl