Zgłosuj na książki roku 2017

Przebaczenie. Powrót do życia

Wydawnictwo: Gloria24.pl
religia
Beata M

Ranimy i jesteśmy ranieni – wszyscy. Krzywdzące słowo, jawna niesprawiedliwość, celowo zadany ból potrafią na lata zamknąć w zgorzknieniu i lęku… Bóg nie chce, by nasza własna nienawiść nas zabiła, dlatego mówi, że mamy odpuszczać wszystko, wszystkim, nieustannie, tak jak On nam. Człowiek żyjący w Bogu – w pełni, w szczęściu, w wolności zaczyna rozumieć, iż nie ma alternatywy dla...

Ranimy i jesteśmy ranieni – wszyscy.

Człowiek żyjący w Bogu – w pełni, w szczęściu, w wolności zaczyna rozumieć, iż nie ma alternatywy dla przebaczenia, a to znaczy… że nigdy nie jest za późno, aby wybaczyć drugiemu to, co niewybaczalne.

Pragnę zaprosić Wszystkich do lektury książki Krystyny Sobczyk „Przebaczenie. Powrót do życia”. Osobiście dziękuję Autorce za tę książkę, dziękuję za głębię i za konkret (!); polecam ją naprawdę Każdemu.
bp Grzegorz Ryś

źródło opisu: gloria24.pl