Przez walkę do zwycięstwa. Św. Benedykt i jego medalik

Wydawnictwo: Gloria24.pl
religia
Ursa

Przez walkę do zwycięstwa to historia zmagania się z tym, co złe w nas i na zewnątrz nas, oraz historia wielkiego zwycięstwa – takiego, na które czeka sam Bóg. Mało tego, On dał nam do walki doskonałe narzędzia. Z książki dowiesz się między innymi: - skąd pochodzi siła krzyża św. Benedykta? - dlaczego słowa jego modlitwy miały tak wielką moc? - jak odkryć, zrozumieć i wprowadzić w życie...

Z książki dowiesz się między innymi:

- skąd pochodzi siła krzyża św. Benedykta?
- dlaczego słowa jego modlitwy miały tak wielką moc?
- jak odkryć, zrozumieć i wprowadzić w życie zasady walki ze złem?
- jakie są konsekwencje magicznego posługiwania się dewocjonaliami?

Ponadto:
Modlitwy św. Benedykta (między innymi egzorcyzm do prywatnego odmawiania); historia Krystyny dającej świadectwo o szczególnej mocy krzyża; oraz dodatek: bransoletka z medalikiem św. Benedykta, do noszenia na ręce. Książka posiada imprimatur.

źródło opisu: Wydawnictwo Gloria24.pl

źródło okładki: Wydawnictwo Gloria24.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!