Ada Bambini, naukowczyni

Tłumaczenie: Łukasz Witczak
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kinderkulka
L_Settembrini

Ada Bambini ma głowę pełną pytań. Podobnie jak Ignaś i Rózia, z którymi chodzi do klasy, zawsze była niezmiernie ciekawa świata. Pewnego razu posuwa się jednak za daleko w swoich naukowych eksperymentach i zdenerwowani rodzice każą jej usiąść na krześle i wszystko dokładnie przemyśleć. Jaki będzie efekt tych przemyśleń? Ada Bambini, naukowczyni to długo oczekiwana kontynuacja bestsellerowej...

Ada Bambini, naukowczyni to długo oczekiwana kontynuacja bestsellerowej serii, na którą składają się również książki Ignaś Kitek, architekt oraz Rózia Rewelka, inżynierka. Postać Ady, ciekawej wszystkiego dziewczynki, która nie zraża się niepowodzeniami, z pewnością zainspiruje młodych czytelników do rozwijania własnych pasji.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa