rozwiń zwiń

Ostatnia akywność
Trzymam  Cię za słowo kochana i życzę ekscytujących wrażeń  😊
49 tyg. temu
Czytamy w weekend
@zaczytanaWłaśnie wypożyczyłam z biblioteki. Znajoma czytała i mi gorąco polecała. Czeka sobie w kolejce na półce do przeczytania w najbliższych dniach. Aktualnie czytam    999. Nadzwyczajne dziewczyny z pierwszego transportu kobiecego do Auschwitz 999. Nadzwyczajne dziewczyny z pierwszego transportu kobiecego do Auschwitz
2 lata temu
5 pytań do czytelnika – Agnieszka Duczmal
Cieszy mnie, że pani Duczmal przyznaje się, że sięga też po lżejszy kaliber literatury, że stanowi ona dla niej formę rozrywki, oddechu pomiędzy tymi trudniejszymi książkowymi wyborami. W poprzednich wywiadach, które też mi się podobały, miałam wrażenie, że jednak pytani obracają się w kręgu nazwisk i tytułów niekoniecznie kojarzonych przez szersze grono czytelników.
5 lata temu
Dziękuję za odpowiedź :)
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2016)
Nie mogłam przejść obojętnie koło koszyków z książkami w Carrefour Za 12,99 zł  Sekretny język kwiatów  Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął Za 8,99 zł  Mój przyjaciel mrok Z 1 zł  Czy Nowy Jork płonie?
20768
8 lata temu
Japonia...
Jest to ta sama książka, tylko "Japoński wachlarz. Powroty" jest uzupełniony o fragmenty po trzęsieniu ziemi w Japonii, podczas, którego Bator była w Tokio.
10 lata temu
Pokazuje 6 z 7