Gdańsk, Sopot, Gdynia

Seria: Slow Travel
Wydawnictwo: Pascal
jagarkar

Zwolnij, żeby zobaczyć Gdańsk Subiektywny przewodnik w zwolnionym tempie po ważnych i mniej znanych atrakcjach Gdańska, Sopotu i Gdyni. W Trójmieście mieszkam od urodzenia, a gdybym miała opisać je jednym słowem, to powiedziałabym, że jest różnorodne. I właśnie chyba dlatego tak dobrze się tu żyje. Przewodnik polecam wszystkim - tym, którzy wpadną tu na moment, i tym, którzy zechcą zostać na...

Zwolnij, żeby zobaczyć Gdańsk

W Trójmieście mieszkam od urodzenia, a gdybym miała opisać je jednym słowem, to powiedziałabym, że jest różnorodne. I właśnie chyba dlatego tak dobrze się tu żyje. Przewodnik polecam wszystkim - tym, którzy wpadną tu na moment, i tym, którzy zechcą zostać na dłużej. Paulina Wnuk, autorka bloga Paulinawnuk.com

źródło opisu: http://pascal.pl/gdansk-slow-travel,47,6482.html

źródło okładki: http://pascal.pl/gdansk-slow-travel,47,6482.html