Gdańsk, Sopot, Gdynia

Zofia CudnyZofia Kruszewska Wydawnictwo: Pascal Seria: Slow Travel turystyka, mapy, atlasy
Pascal
Gdańsk slow travel trójmiasto atrakcje turystyczne przewodniki turystyczne województwo pomorskie pomorze
turystyka, mapy, atlasy
Slow Travel

Okładka książki Warszawa Sylwia Chutnik, Katarzyna Krzywicka, Katarzyna Szumlas
6,0
Warszawa Sylwia Chutnik, Kat...
Okładka książki Kraków Bogusław Michalec, Łukasz Orbitowski, Katarzyna Rodacka
6,0
Kraków Bogusław Michalec,&...
Okładka książki Polska na weekend Wanda Bednarczuk-Rzepko, Marcin Biegluk, Michał Ciesielski, Marcin Czyżniewski, Krzysztof Dopierała, Adam Dylewski, Krzysztof Fedorowicz, Stanisław Figiel, Marcin Gołąbek, Mateusz Greczyło, Ewa Jaroszyńska, Mateusz Kaczyński, Paweł Klimek, Jerzy M. Kosacki, Małgorzata Kowalczuk, Olga Kołudzka, Ada Krakowiak, Daniel Kuziora, Magdalena Malinowska, Joanna Markin, Małgorzata Mazurek, Mariusz Moritz, Marek Motak, Krystyna Nieścior, Wojciech Nowicki, Janusz Pazder, Marek Piasecki, Emilia Pollok, Joanna Rogińska, Barbara Salamon-Szympruch, Stanisław Sikora, Cyprian Skała, Arkadiusz Skonieczny, Piotr Skurzyński, Magdalena Stefańczyk, Daria Strączyńska, Jarosław Swajdo, Bartłomiej Szaro, Paweł Szpala, Edyta Tomczyk, Agnieszka Tutak, Joanna Tutak, Magdalena Ujma, Agnieszka Wałek, Marek Waśkiel, Aleksandra Zagórska-Chabros, Samanta Zarawska-Cwynar, Barbara Zygmańska, Patryk Świątek
8,9
Polska na weekend Wanda Bednarczuk-Rz...
Okładka książki Trójmiasto. Przewodnik - Celownik Katarzyna Głuc, Monika Jurczyk
8,3
Trójmiasto. Pr... Katarzyna Głuc, Mon...

Przyjemny przewodnik z ładną i zachęcającą szatą graficzną, który zwięźle (i niestety nieco pobieżnie) przybliży turyście ciekawostki o Gdańsku.
Dla mnie okazał się bardzo pomocny i podczas wycieczki pozwolił mi z łatwością zapoznać się z najważniejszymi zabytkami i atrakcjami tego wspaniałego miasta.

• Książki kucharskie
  • 2019