Dyskusje o książce Świat według Garpa

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wymienię/sprzedam (marzec 2016)
Sprzedam (do każdej ceny są już wliczone koszty wysyłki!): Mrok. Powrót o zmierzchu. Uwięzieni - 15 zł NOWA! Rafael Bielecki: Pół sensu bezsensu - 25 zł Lalkarz: Odrzucenie - 25 zł Krew Aniołów - 23 zł 52 powody dla których nienawidzę mojego ojca - 15 zł Magia - 12 zł W cieniu klątwy - 15 zł NOWA! Mroczny płomień - 15 zł NOWA! Nieposkromieni - 15 zł...
31990
8 lata temu
Wymienię/sprzedam (grudzień 2015)
Wymienię/sprzedam, jestem otwarta na propozycje :)  Zmierzch  Księżyc w nowiu  Zaćmienie (w okładkach filmowych)  Księga wiedzy czarodziejskiej. Przewodnik po zaczarowanym świecie Harry'ego Pottera  Harry Potter i Filozofia. Przewodnik po Hogwarcie dla Mugoli
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2014)
moje lektury na ten semestr (znaczy te co już zaczełam)  Idee chemii kwantowej Idee chemii kwantowej  Biochemia Harpera ilustrowana Biochemia Harpera ilustrowana
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (II kwartał 2013)
Najnowsza przeczytana książka to:  Nocne życie Nocne życie http://czytamtocodobre.blox.pl/2013/07/Nocne-zycie-Dennis-Lehane.html
10 lata temu
Książka na prezent - pomocy
No to polecam 'Marzenie Celta' M. V. Llosy jeszcze:)
11 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2012)
Z biblioteki:  Myszy i ludzie Myszy i ludzie  Córka Rembrandta Córka Rembrandta
19075