Bezsenność. Jak dobrze sypiać? Poradnik holistyczny

Tłumaczenie: Ewa K. Suskiewicz
Wydawnictwo: MADA
Tired of not sleeping? A complete & practical guide to overcoming insomnia
bezsenność, poradnik
zdrowie, medycyna

Książka ta zawiera praktyczne rady dotyczące sześćdziesięciu ośmiu przyczyn mogących powodować bezsenność, takich między innymi jak: Depresja Napięcie nerwowe i ataki paniki Chrapanie i bezdech podczas snu Bolesność stawów i mięśni Zawiera Aktualne wiadomości na następujące tematy: Prawidłowe stosowanie leków przeciwdepresyjnych i nasennych Zioła i środki medycyny naturalnej na dobry sen Suplementy i pokarmy wspomagające mózg i układ nerwowy Melatonina, hormon snu Aromaterapia Terapia behawioralna i relaksacyjna.

źródło opisu: Mada, 2008

egon | 2015-09-05