Tiepolo

Tłumaczenie: Alicja Rogalska
Seria: Wielcy malarze
Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.
Tiepolo
sztuka
Abdita

Wielcy malarze - Od Caravaggio do Rembrandta , Van Gogha do Rafaela, Leonardo do Gauguina: najpiękniejsze rozdziały w historii sztuki, w serii trzydziestu tomów do czytania, przeglądania, podziwiania i zbierania. Seria oferuje czytelnikom niezwykłą podróż w towarzystwie wielkich artystów. Ich życie przedstawione jest w sposób jasny, bezpośredni - opisuje Wspaniałe obrazy i omówienie wszystkich głównych prac każdego artysty tworzą prywatna bibliotekę i galerie sztuki zawierające wszystkie arcydzieła historii sztuki.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa