Mieli tylko siebie

Seria: Harlequin Orchidea
Wydawnictwo: Harlequin, Harlequin Polska
Two Alone
wesoła23

Los darował im życie, czy zdołają przetrwać? Myśliwi wracający z wyprawy zachowywali się hałaśliwie. Rusty jako jedyna kobieta trzymała się na uboczu, dlatego zwróciła uwagę na dziwny ruch samolotu. Potem była już tylko chwila... Gdy się ocknęła, ujrzała wokół siebie ludzkie szczątki i przepołowiony kadłub. Dopiero potem odkryła, że jeden z mężczyzn przeżył. Oboje ocaleli, ale czy mają...

Los darował im życie, czy zdołają przetrwać?

Myśliwi wracający z wyprawy zachowywali się hałaśliwie. Rusty jako jedyna kobieta trzymała się na uboczu, dlatego zwróciła uwagę na dziwny ruch samolotu. Potem była już tylko chwila... Gdy się ocknęła, ujrzała wokół siebie ludzkie szczątki i przepołowiony kadłub. Dopiero potem odkryła, że jeden z mężczyzn przeżył. Oboje ocaleli, ale czy mają szansę przetrwać?

źródło opisu: https://www.antykwariat-bazar.pl/

źródło okładki: https://www.antykwariat-bazar.pl

Nie lubię Sandry Brown. Omijam też uparcie książki z wydawnictwa Harlequin, dlatego do Mieli tylko siebie podchodziłam z ogromną dozą niepewności. Czy słusznie?
W pewnym sensie tak. Bo nie zabrakło skrótów, nie zabrakło też trzpiotowatej, infantylnej bohaterki i świniowatego bohatera co to gburem jest.

Rusty ma 27 lat a zachowuje się chwilami jak mała dziewczynka. Nie mówię że w obliczu tej katastrofy, bo tu wykazała się odwagą, ale do innych niebezpieczeństw podchodziła dość… niefrasobliwie.
Cooper jest od niej starszy, jest po przejściach i niby całe jego zachowanie powinno mieć sens i skład. Ale chwilami ten gbur co z niego wyłaził to naprawdę do przesady… Jakby nie mógł zewrzeć paszczy,to by sporo ułatwiło.
No i te jego wąsy… Nienawidzę wąsów u faceta. I jeszcze gdyby to nie było tak przypominane mogłabym zapomnieć. A tak widziałam romansującego Janusza spod budki z piwem. Fuj :P

Na plus zaliczam na pewno to że okoliczności romansu są dość niestandardowe i całkiem ciekawie...

bożenaHa | 2017-11-16
Na półkach: Przeczytane, 2017