100 pytań o urodę

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

*domowe SPA * profesjonalne zabiegi *kosmetyki od A do zzaproszenie do świata pełnego alg, olejków eterycznych i relaksujących maseczek. Doświadczona kosmetolożka podpowiada, jak raz na zawsze pozbyć się cieni pod oczami, cellulitu i przebarwień skóry.Która metoda depilacji jest najskuteczniejszaa Czy witaminy w kosmetykach naprawdę działająa W jaki sposób leczyć trądzika Nareszcie pojawiły się odpowiedzi na te i 97 innych trudnych pytań! Wszystkie porady autorki opierają się na gruntownej wiedzy medycznej i znajomości receptur kosmetyków. Dzięki temu wybierzesz krem o właściwym składzie, poznasz wady i zalety zabiegów kosmetycznych a od usuwania piegów po wydłużanie rzęs. Poradnik wyjaśnia również działanie suplementów diety, preparatów kolagenowych i modnych diet. Dowiesz się, jak stan zdrowia wpływa na działanie kosmetyków i jak zapobiec starzeniu się skóry.

werab | 2015-07-21
Na półkach: Sprzedam, Przeczytane