Wojenna odyseja Antka Srebrnego - 7 - Kierunek Wilhelmshaven 1945 r.

Cykl: Wojenna odyseja Antka Srebrnego (tom 7)
Wydawnictwo: Instytut Pamięci Narodowej
komiksy
kendo777

Siódma część „Wojennej Odysei Antka Srebrnego 1939‒1945” opisuje kolejne przygody tytułowego bohatera i jego przyjaciół. Antek razem z 1 Dywizją Pancerną gen. Stanisława Maczka „Bacy” wiosną 1945 r. rusza w kierunku niemieckiej bazy marynarki wojennej w Wilhelmshaven. Po drodze - w Oberlangen ‒ odnajduje dawno niewidziane bliskie osoby. Dostaje od dowódcy nowe zadanie specjalne - schwytania oficera SS, złodzieja dzieł sztuki, Könessera, odpowiedzialnego za rabunek skarbów z Wawelu.

źródło opisu: ipn.gov.pl

źródło okładki: ipn.gov.pl