Notatki z wiecznej migracji. Wybrane szkice z chaosu, sacrum i profanum, spisane przez współczesnego pogańskiego filozofa.

Wydawnictwo: Ridero
metafizyka, teurgia, gnosis, filozofia
filozofia, etyka

Przewodnik po świecie meta-fizycznym napisany przez współczesnego praktyka-teurga. Prowadzi on przez swoją personalną gnozę metodą szkiców filozoficznych, liryki, narracji, aby wprowadzić czytelnika w światy, które zostały dawno zapomniane — pozornie nieistniejące — jednak nadal żyjące siłą świata i czekające na to, aż ludzie ponownie się ku nim zwrócą.

źródło opisu: https://ridero.eu/pl/books/notatki_z_wiecznej_migracji/

źródło okładki: https://ridero.eu/pl/books/notatki_z_wiecznej_migracji/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!