Popołudnie nad Amazonką

Tłumaczenie: Barbara Łukomska
Cykl: Magiczny domek na drzewie [Mamania] (tom 6)
Wydawnictwo: Mamania
Afternoon on the Amazon
szaranagajama

Zabójcze mrówki i atakujące nietoperze? Rozmaite paskudne stworzenia czyhają na Jacka i Anię, kiedy magiczny domek na drzewie przenosi ich do amazońskiej puszczy. Wydaje im się, że nigdy nie zdołają wydostać się spośród gęstwiny drzew. Czy uda im się odnaleźć powrotną drogę do magicznego domku? Czy też utkną na zawsze w tropikalnym lesie? Przeżyj niezwykłą podróż w czasie z Jackiem i Anią, a...

Zabójcze mrówki i atakujące nietoperze?
Przeżyj niezwykłą podróż w czasie z Jackiem i Anią, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wojownikach ninja, sięgnij też po książkę „Magiczny domek na drzewie. Tropiciele faktów. Lasy deszczowe”.

źródło opisu: Mamania, 2016

źródło okładki: http://mamania.pl/product-pol-107-Magiczny-domek-n...»

anta_a | 2017-02-15
Przeczytana: 15 stycznia 2017

Syn (5 lat) bardzo zadowolony. Mi też się przyjemnie czytało, mimo, że ksiązki z tej serii powtarzają ten sam schemat. Czyta się miło i szybko. Po tej części powstała u nas zabawa w amazońską dżunglę ;)

Zuzia | 2018-04-02
Przeczytana: kwiecień 2018