Noc z wojownikami ninja

Tłumaczenie: Barbara Łukomska
Cykl: Magiczny domek na drzewie [Mamania] (tom 5)
Wydawnictwo: Mamania
Night of the Ninjas
ninja, bajki, baje
szaranagajama

Czy chcielibyście spotkać prawdziwego wojownika ninja? Magiczny domek na drzewie przenosi Jacka i Anię w odległe czasy starożytnej Japonii. Trafiają do kryjówki mistrza ninja. Czy poznają sekrety japońskich wojowników?Czy dopadnie ich okrutny samuraj? Przeżyj niezwykłą podróż w czasie z Jackiem i Anią, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wojownikach ninja, sięgnij też po książkę „Magiczny...

Czy chcielibyście spotkać prawdziwego wojownika ninja?

Przeżyj niezwykłą podróż w czasie z Jackiem i Anią, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wojownikach ninja, sięgnij też po książkę „Magiczny domek na drzewie. Tropiciele faktów. Wojownicy ninja i samurajowie”.

źródło opisu: http://mamania.pl

źródło okładki: http://mamania.pl

anta_a | 2017-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2017

tom 5 - Ninja. Już samo to spowodowało, że 5 letni syn był zachwycony. Książkę czytało się miło, a dziecko było bardzo zaciekawione. Polecam

MalyMysz | 2017-05-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017