Tomaszewski. Plakaty

Wydawnictwo: Bosz
plakaty
sztuka
Aleksandra Wilk

Minialbum zawiera ponad 50 prac jednego z największych twórców polskiego plakatu – Henryka Tomaszewskiego. Najcelniejsze prace plakatowe i graficzne tego wybitnego grafika, ilustratora i pedagoga w wyborze znawców tematu, Doroty Folgi-Januszewskiej oraz Błażej Lniskiego, tworzą znakomity, dostępny dla każdego, zbiór dzieł. Album otwiera serię poświęconą najwybitniejszym twórcom polskiej szkoły plakatu.

źródło opisu: http://www.bosz.com.pl

źródło okładki: http://www.bosz.com.pl