Walka o księgi!

Seria: Lego Nexo Knights
Wydawnictwo: Ameet Sp. z o.o.
Bacha85

Witaj w niesamowitym świecie bohaterów LEGO® NEXO KNIGHTS™! Raz jeszcze rycerze znajdują się w samym centrum wydarzeń! Dołącz do Axla, Claya, Aarona, Lance’a i Macy, by przeżyć fascynującą przygodę w Knighton – królestwie, w którym roi się od potworów i mrocznych machin! Pomóż walecznym bohaterom pokonać Jestro i Księgę Potworów, rozwiązując pełne tajemnic zadania i zagadki. Przygodę z...

Witaj w niesamowitym świecie bohaterów LEGO® NEXO KNIGHTS™!

Raz jeszcze rycerze znajdują się w samym centrum wydarzeń! Dołącz do Axla, Claya, Aarona, Lance’a i Macy, by przeżyć fascynującą przygodę w Knighton – królestwie, w którym roi się od potworów i mrocznych machin! Pomóż walecznym bohaterom pokonać Jestro i Księgę Potworów, rozwiązując pełne tajemnic zadania i zagadki. Przygodę z drużyną NEXO KNIGHTS zacznij od złożenia dołączonej do książki minifigurki MOLTORA!

źródło opisu: http://www.ameet.pl/produkt/legonexo-knights-walka-o-ksiegi/

źródło okładki: http://www.ameet.pl/produkt/legonexo-knights-walka-o-ksiegi/