Społeczny kontekst rozwoju ekonomii społecznej w Polsce w latach 2005-2007

Wydawnictwo: Stowarzyszenie Klon/Jawor

Ekonomia społeczna na dobre zadomowiła się w dyskursie środowisk pozarządowego i akademickiego. O niej i jej rozwoju rozmawiają badacze, liderzy i eksperci. Czy jednak świadczy to o zakorzenieniu idei ekonomii społecznej w świadomości społecznej? Raport jest podsumowaniem wyników trzech badań - z lat 2005, 2006 i 2007. Zostały one przeprowadzone przez firmę Millward Brown SMG/KRC na zlecenie...

Raport jest podsumowaniem wyników trzech badań - z lat 2005, 2006 i 2007. Zostały one przeprowadzone przez firmę Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Stowarzyszenia Klon/Jawor.

źródło opisu: http://fakty.ngo.pl/wiadomosc/360980.html

źródło okładki: http://fakty.ngo.pl/wiadomosc/360980.html