Success Journal Body for Life

Wydawnictwo: HarperCollins
zdrowie, medycyna

New from New York Times bestselling author Bill Phillips comes Body-for-Life Success Journal. With over three million copies sold and after more than three years on bestseller lists, Body-for-Life is still going strong. People everywhere are discovering that they too have the power to change their body, their mindset, their life. They are discovering that when they make a change, they make a difference -they become an inspiration to others, a positive example of living a healthy style of life