Baśnie Perraulta 365 opowieści na dobranoc

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

Wspaniałe opowieści do poduszki dla każdego dziecka! Książki opierają się na konwencji serialowej ? każdy z 365 odcinków zaczyna się od przypomnienia wydarzeń z poprzedniej opowieści, a kończy się zapowiedzią następnej, rozbudzając w ten sposób ciekawość młodych odbiorców. Dzięki takiej formule dzieci będą z niecierpliwością czekać na kolejne, wieczorne spotkanie z ulubionymi bohaterami. W serii: Baśnie braci Grimm, Baśnie Perraulta, Baśnie polskie, Baśnie wschodnie, Najpiękniejsze baśnie świata, Baśnie o zwierzętach, Baśnie Andersena.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90406177-basnie-andersena-365-opowiesci-na-dobranoc

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90406177-basnie-andersena-365-opowiesci-na-dobranoc

monika2939 | 2018-03-20
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam