Zgłosuj na książki roku 2017

Szkoła Dla Rodziców i Wychowawców. Część 1

Wydawnictwo: Centrum Metodyczne Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej
Agnieszka

Książka opiera się zarówno na wiedzy teoretycznej, jak i na doświadczeniu autorki. Autorka głosi swą książką fundamentalną prawdę, że podstawą dobrego wychowania jest bezwarunkowa miłość do dziecka, przyjęcie go takim, jakim ono jest. Autorka tej pozycji jawi się nam jako człowiek o wielkiej wiedzy, intuicji, a także głębokich walorach duchowych i dużej wrażliwości. Książka zawiera scenariusze...

Książka zawiera scenariusze zajęć dla rodziców.

źródło opisu: Wydawnictwo

źródło okładki: Wydawnictwo