Nakarm swojego pupila

Wydawnictwo: Bellona
9788311141919
hobby
Lillianna

Jeśli chcecie wiedzieć, czy czosnek rzeczywiście odstrasza kleszcze, czekolada daje psom poczucie szczęścia, a jeden dzień w tygodniu głodówki ma dla psa sens - tutaj znajdziecie odpowiedź. Koniec z obiegowymi pomyłkami! Książka przedstawia teoretyczną wiedzę na temat karmienia psów i pomocne rady żywieniowe. Czytelniku! Przeczytaj, zastanów się, a potem zdecyduj, jaka jest najlepsza metoda żywienia twojego psa - i co w przyszłości na pewno nie znajdzie się już w jego misce.

źródło opisu: https://ksiegarnia.bellona.pl/?c=ksiazka&bid=8672

źródło okładki: https://ksiegarnia.bellona.pl/?c=ksiazka&bid=8672