Akademia mądrego dziecka. Podwodne tajemnice. Koloruję świat

Wydawnictwo: Egmont Polska
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Northman

Nowość w uwielbianej przez najmłodszych serii "Akademia mądrego dziecka".

Kto mieszka w morskich głębinach?
Czym się różni ośmiornica od meduzy?
I gdzie jest ukryty skarb piratów?

Proste kolorowanki z naklejkami pobudzają kreatywność i poszerzają wiedzę o tym, co skrywa ocean. Żeby dzieci cieszyły się kolorami świata!

źródło opisu: http://egmont.pl/

źródło okładki: http://egmont.pl/

Northman | 2017-04-17
Przeczytana: 17 kwietnia 2017

Podwodny świat dla maluchów ;)

Bardzo fajna i przyjemna sprawa - prosta edukacyjna pozycja tłumacząca najmłodszym co mogą zobaczyć i spotkać pod i na wodzie ;) A także w jej bezpośrednim otoczeniu. Bardzo fajnym pomysłem jest połączenie kolorowanki z miejscem na konkretną naklejkę - dzieciaki mogą dzięki temu prostemu zabiegowi lepiej utrwalić sobie to i owo. No i naklejki rzecz jasna :) ... Które dziecko ich nie uwielbia ;)

Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:

Na półkach