tarot, karty, wróżby
Ola_K

Autorka książki jest postacią wyjątkową nie tylko w polskiej astropsychologii, ale także w pojmowaniu i interpretacji Tarota. Lata praktyki zaowocowały wypracowaniem przez nią autorskiej metody interpretacji Arkanów Tarota. Teraz dzieli się z Tobą własnym bezcennym doświadczeniem w swojej bestsellerowej i cenionej przez tarocistów publikacji. Syntezą jej niezwykłych umiejętności jest niniejsza...

Syntezą jej niezwykłych umiejętności jest niniejsza talia kart, która została dołączona do książki. W niej zawarta jest wiedza i doświadczenie, a także jakaś cudowna tajemnica ... która pobudza naszą intuicję do przebicia się przez warstwę niewiedzy. Wszak karty te są kluczem do zrozumienia świata ... i siebie.

źródło opisu: https://talizman.pl/tarot/5751-tarot-archetypowy-9788373771604.html

źródło okładki: https://talizman.pl/tarot/5751-tarot-archetypowy-9788373771604.html

Farvelle | 2017-05-08