Kto szuka, znajduje

Wydawnictwo: Agape
religia
Ursa

Książka pokazuje, że uczciwość intelektualna połączona z wytrwałym trudem bezkompromisowego poszukiwania prawdy prowadzi zawsze do radości odkrycia niewidzialnego wymiaru rzeczywistości i do nawiązania osobistego kontaktu z Jezusem Chrystusem - Stwórcą całego Wszechświata. Autor przedstawia fascynujące historie duchowego dojrzewania świętych oraz wiele spektakularnych nawróceń znanych...

Autor przedstawia fascynujące historie duchowego dojrzewania świętych oraz wiele spektakularnych nawróceń znanych osobistości ze środowisk ateistów, masonów, żydów, a także przedstawicieli wspólnot protestanckich, m.in.: Rudolfa Hössa - komendanta obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, Scotta Hahna - ewangelickiego pastora, Maurice'a Cailleta - członka masońskiej loży, ojca Daniela Oswalda Rufeisena - polskiego Żyda czy Claude'a Newmana - amerykańskiego chłopaka, skazanego za zabójstwo na karę śmierci. Wszyscy oni po wielu duchowych zmaganiach odnaleźli największy skarb: nawiązali osobisty kontakt z Jezusem Chrystusem, który po swoim zmartwychwstaniu jest nieustannie obecny we wspólnocie Kościoła katolickiego. W niej naucza, przebacza wszystkie grzechy, uzdrawia z wszelkich chorób duszy i ciała.

źródło opisu: Strona wydawnictwa

źródło okładki: Strona wydawnictwa