Szkarłatne noce

Wydawnictwo: Lucky
Ophelia

Pełna niespodziewanych zwrotów akcji, najnowsza powieść Jude Deveraux. W Edilean pojawia się Mike, śledczy policyjny. W mieście znajdują się przestępcy, których chce schwytać. Oni mają inny plan. Jeden z nich - Greg manipuluje Sarą, by zdobyć kolekcję obrazów, która jest ukryta w okolicy. Drogi Sary i Mike się krzyżują, a ich znajomość przeradza się w coś więcej. Czy Mike okaże się tym...

Pełna niespodziewanych zwrotów akcji, najnowsza powieść Jude Deveraux.

Drogi Sary i Mike się krzyżują, a ich znajomość przeradza się w coś więcej.

Czy Mike okaże się tym jedynym?

Czy miłość, dobro, sprawiedliwość i tradycyjne wartości amerykańskiego Południa coś jeszcze znaczą?

Jaką rolę w intrydze odegra stara farma?

źródło opisu: http://www.wydawnictwolucky.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwolucky.pl

asia_33 | 2017-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2017

Dowcipna,pełna humoru opowieść obyczajowo-kryminalna,w sam raz na letni wieczór.Polecam!!

Michelle | 2017-05-25
Przeczytana: 23 maja 2017

Powieść Jude Deveraux Szkarłatne noce przywodzi mi na myśl stare harlequiny tudzież pierwsze książki Nory Roberts – prowincjonalne miasteczka, tajemnice i miłość. Niewymagająca, lekka lektura, przy której przyjemnie spędziłoby się wieczór na huśtawce na patio czy w ogrodzie przy blasku świec i szkarłatnym kieliszkiem w ręku…

Szkarłatne noce to taki przyjemny romans z wątkiem kryminalnym, który czyta się niesamowicie szybko. Powieść zasadniczo wciąga czytelnika od samego początku i trzyma w lekkim, acz bardzo przyjemnym napięciu do samego końca.
Co prawda historii, których akcja dzieje się gdzieś na prowincji, ktoś jest poszukiwany, a detektyw/policjant zakochuje się w „ofierze”, jest sporo, niemniej nie każda jest równie klimatyczna, co powieść Jude Deveraux i nie każda sprawia tyle frajdy – przynajmniej w moim przypadku.

Autorka posługuje się lekkim i plastycznym językiem, co przekłada się na przyjemność w odbiorze powieści. Przenosi czytelnika w świat prowincjonalnego Południa...

Ewa | 2017-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2017

Uwielbiam tę autorkę.

Adrianna | 2017-03-26
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 21 lipca 2017

Kolejna świetna książka. Czekam już na kolejną:)

marcHewka | 2017-10-31

Książkę wygrałam w konkursie - to moja pierwsza styczność z twórczością Jude Deveraux.

Opis na okładce, jak i sama okładka, jednoznacznie skojarzyły mi się z lekkim romansem. Bardzo dawno się aż tak nie pomyliłam! "Szkarłatne noce" to dowcipna, pełna humoru i akcji opowieść obyczajowo-kryminalna, która wciągnęła mnie do tego stopnia, że przeczytałam ją w jedno popołudnie.
Z pewnością przeczytam także pozostałe powieści Jude Deveraux.

Maddie | 2017-09-24
Meri54 | 2017-09-19