Zgłosuj na książki roku 2017

Wojenna odyseja Antka Srebrnego - 6 - Operacja "Market Garden" 1944 r.

Cykl: Wojenna odyseja Antka Srebrnego (tom 6)
Wydawnictwo: Instytut Pamięci Narodowej
Market Garden,
komiksy
kendo777

Szósta odsłona przygód Antka - OPERACJA "MARKET GARDEN - 1944 r." - sprowadzi głównego bohatera do „Małpiego gaju” w… Szkocji. Przejdzie on tam przyspieszony kurs spadochronowy pod czujnym okiem kpt. Kwaśnicy, by wraz z 1. Samodzielną Brygadą Spadochronową gen. Stanisława Sosabowskiego być częścią największej operacji powietrznodesantowej II wojny światowej – „Market Garden”. Czy Antek weźmie...

Czy Antek weźmie bezpośredni udział w morderczych zmaganiach o most na Renie? Czy trudno jest wylądować w obrazie feldmarszałka Walthera Modela? Jakie tajemnice kryją papiery doktora Grubera?

źródło opisu: ipn.gov.pl

źródło okładki: ipn.gov.pl