Akupresura całego ciała

Wydawnictwo: Astrum
zdrowie, medycyna

Czy zdawałeś sobie sprawę, że katar można wyleczyć, odpowiednio uciskając czubek nosa, a tremy pozbyć się naciskając punkt zwany Dworem Bogów? Jeśli nie najwyższy czas to zmienić! Wszystko jest energią! Wiedzieli o tym starożytni Chińczycy, którzy wszelkie zjawiska biologiczne i fizjologiczne w ciele człowieka, duchowe i psychiczne aspekty jego egzystencji, a także procesy życiowe zachodzące w przyrodzie uznawali za wyraz działania określonych energii. Wykorzystując tę wiedzę i uznając człowieka za integralną część wszechświata, stworzyli wspaniałe naturalne sposoby leczenia akupunkturę i akupresurę. Doskonalone przez wieki, metody te pomagają dziś zwalczać wiele, nawet najcięższych, chorób i dolegliwości. Są proste i nieskomplikowane, a zarazem niezwykle skuteczne. Bardzo dobrze wie o tym Maitri Hillebrecht, która w swoim podręczniku przekazała najważniejsze wiadomości dotyczące akupresury omówiła rozmieszczenie poszczególnychpunktów do terapii na ciele człowieka, przedstawiła zalecenia co do ich wykorzystania w leczeniu, powiązania z innymi punktami i czakrami itd.

Marta Jadczak | 2016-06-19
Przeczytana: 2015 rok