Rozmówki polsko-ormiańskie

Tłumaczenie: Dominika Izdebska
Wydawnictwo: Kram
ArtZ72

ROZMÓWKI adresowane są nie tylko do polskich turystów i przedsiębiorców wyjeżdżających za granicę, lecz także do wszystkich osób uczących się języków obcych, ponieważ opracowano w nich słownictwo potrzebne w różnych fazach nauki. Wypowiedziom w języku obcym towarzyszy zapis fonetyczny. Obejmują zwroty potoczne oraz pytania i odpowiedzi, które ułatwiają komunikację w zakresie podstawowym w różnych sytuacjach, np. w podróży, na przejściu granicznym, w hotelu, w sklepie, w restauracji, na poczcie, w banku, u lekarza itp. Opis różnych zdarzeń, z jakimi może spotkać się turysta za granicą, poprzedzony jest wstępem poświęconym zasadom wymowy i transkrypcji, a często również podstawom gramatyki.

źródło opisu: http://wydawnictwo-kram.pl

źródło okładki: http://wydawnictwo-kram.pl