Rozmówki polsko-hindi

Tłumaczenie: Marzena Obstoj
Wydawnictwo: Kram
Indie, Hindusi, język hindi
ArtZ72

\"Rozmówki\" adresowane są nie tylko do polskich turystów i przedsiębiorców wyjeżdżających do Indii, lecz także do wszystkich osób uczących się języka hindi, gdyż opracowano w nich słownictwo potrzebne w różnych fazach nauki języka obcego. Wypowiedziom w języku hindi towarzyszy zawsze zapis fonetyczny. \"Rozmówki\" obejmują zwroty potoczne oraz pytania i odpowiedzi, które ułatwiają komunikację w zakresie podstawowym w różnych sytuacjach, np.: w podróży, na przejściu granicznym, w hotelu, w sklepie, w restauracji, na poczcie, u lekarza itp. Opis różnych zdarzeń, z jakimi może spotkać się turysta w Indiach, poprzedzony został wstępem poświęconym wymowie i transkrypcji.

źródło opisu: http://wydawnictwo-kram.pl

źródło okładki: http://wydawnictwo-kram.pl