Wilczyca i Czarny Książę #2

Tłumaczenie: Karolina Dwornik
Cykl: Wilczyca i Czarny Książę (tom 2)
Wydawnictwo: Waneko
Ookami Shoujo to Kuro Ouji
komiksy
Dejikos

Erika była w niezłym szoku, gdy Sata, z pozoru czarujący niczym książę, pokazał jej swoją prawdziwą twarz. Tymczasem dziewczyna decyduje się na pewne wyznanie… Czy zmieni ono relacje tych dwojga? Bo świadomy uczuć bohaterki Kyouya ciągle zachowuje się jak rasowy sadysta.

W tym tomiku także dodatkowe opowiadanie: „Kołysanka dla prawiczka”.

źródło opisu: Waneko, 2017

źródło okładki: http://waneko.pl/

OMG ! ! !
To znów było coś pięknego. Emocje jak nie wiem. Omal się nie popłakałam (ale mama siedziała obok).
Erika dobrze zrobiła robiąc mu zimny prysznic. Cham i prostak.
Ale ono było słodkie <3.
To drugie opowiadanko też mi się podobało. Było całkiem sympatyczne.
Ciekawe, co będzie dalej. Już nie mogę się doczekać :D :D :D.
Ale dalsza część dopiero jutro, bo nie pójdę spać ;).
Gorąco polecam ! ! !

Kosz_z_Książkami | 2017-04-04

Druga część mangi Ayuko Hatta nie zwalnia tempa, a nasza wilczyca nadal uparcie brnie we własne kłamstwa, udając dziewczynę Saty. Ale czy wyjdzie jej to na dobre? Miłość i nienawiść, pana i sługę tak wiele może połączyć i rozdzielić. Co wygra w ostatecznym rozrachunku? Zapraszam do lektury recenzji drugiego tomu Wilczycy i Czarnego Księcia.

W tym tomie przyjdzie nam spotkać i lepiej poznać przyjaciół naszego księcia, a nasza niesforna wilczyca skorzysta z ich pomocy by jeszcze raz zawalczyć o swoja szansę i zdobyć serce Saty, który coraz więcej dla niej znaczy. Szybko jednak okaże się, że chłopak doskonale zdaję sobie sprawę z gry prowadzonej przez swojego przyjaciela i jego pieska, rujnując doszczętnie ich starania. Pozostaje jednak pytanie, czy Sata jest okrutny czy może tylko chce ją nauczyć by nie oszukiwała innych i nie działała podstępnie?

W drugim tomie przyjdzie nam też obserwować bohaterów wśród świątecznego zamieszania. Czasu zakochanych par, dawania sobie prezentów...

Bukku-recenzje | 2017-09-24
Na półkach: Manga, Przeczytane
Przeczytana: 24 września 2017

Każdy z nas był - lub nadal jest - w liceum. To ciężki okres dla każdego. Nowe otoczenie, nowi ludzie i więcej nauki. Sądzę, że nie było żadnego licealisty, który chociaż RAZ w życiu nie skłamał. Każdy kłamie. W większym czy w mniejszym stopniu. Erika Shinohara jest 16-latką. Zaczęła naukę w bardzo typowym liceum. Chcąc się przypodobać grupie dziewczyn ze swojej klasy, zaczyna kłamać. Chwali się genialnym chłopakiem, wręcz ideałem, który tak na serio NIE ISTNIEJE. Erika brnie dalej w swoje kłamstwa, i robi zdjęcie na ulicy przystojnemu chłopakowi. Ma być to świetny dowód na to, że on jest prawdziwy. Problem zaczyna się wtedy, kiedy okazuje się, że owy nieznany chłopak to jej kolega z równoległej klasy. Czy jej kłamstwo wyjdzie na jaw? Jak zareaguje mężczyzna, kiedy dowie się, w co został wplątany? Czy Erika znajdzie odwagę i przyzna się do kłamstwa?

Manga jest typowym shoujo - komedia romantyczna. Nie znajdziemy tutaj kryminalnych zagadek czy czystej erotyki. Zobaczymy za to...

Magdalena-cherry | 2017-09-15
Przeczytana: 15 września 2017