Choroby żył

Wydawnictwo: Astrum
837249116X
zdrowie, medycyna

Schorzenia żył są wprawdzie uwarunkowane genetycznie, ale mogą pojawiać się także z powodu niezdrowego trybu życia, niewłaściwego odżywiania się i braku ruchu. Rozwijającą się już chorobę można jednak sprawnie opanować, pod warunkiem ,że jest się świadomym jej przyczyn i możliwości leczenia. Niniejsza publikacja umożliwia czytelnikowi zdobycie niezbędnej wiedzy na temat żylaków oraz tego, jak pomóc sobie w szybkim powrocie do zdrowia.Książka ta informuje o przyczynach schorzeń naczyń żylnych, metodach ich leczenia oraz wskazuje sposoby samodzielnego zapobiegania tym dolegliwościom.