Dyskusje o książce Kamień węgielny. Mój bunt przeciwko hipokryzji Kościoła

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych
10 godz. temu
Czytamy w weekend
Cykl Zofii Mąkosy pt. Makowa spódnica tak mnie wciągnął, że dwa grube tomy przeczytałam w dwa dni. Uwielbiam takie powieści. Poprzednio miałam cudowną książkę Akuszerki Sabiny Jakubowskiej i też czytałam jednym tchem.Kto nie czytał temu polecam. Może ktoś zna takie historie o kobietach z XVII-XVIIIw chętnie o tematyce medycznej to bardzo proszę o wiadomość.
23 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (STYCZEŃ 2020)
Jak idę do biblioteki, to przynoszę stosy cudeniek  Cena złudzeń Cena złudzeń  Dama w jedwabnej sukni Dama w jedwabnej sukni  Greta Garbo i Salka Viertel. Historia niezwykłego związku Greta...
2003
3 lata temu
Czytamy w weekend
 Dziecko z Auschwitz Dziecko z Auschwitz Kończę czytać przedpremierowo dzięki uprzejmości blogującej koleżanki. Trochę obawiałam się kolejnej książki "z Auschwitz", ale niepotrzebnie.
4 lata temu
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
71942
6 lata temu
Czytamy w weekend
Ocenienie tej książki jedną gwiazdką zadziwia, bo to jest pisarstwo historyczne najwyższej próby. Rozumiem rozczarowanie brakiem "pikantnych" szczegółów, ale skąd miał je wziąć autor, gdy prawie wcale nie ma dokumentów na ten temat. Przyjemność sensacynych opisów zaspokoi natomiast "Król trędowaty" Zofii Kossak, a i poziom lektury może będzie lepiej dostosowany do...
6 lata temu
Pokazuje 6 z 7