ABC zdrowia. Przewodnik metodyczny

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Od żywności genetycznie modyfikowanej po alergie, od skaleczeń po raka prostaty, od depresji po hormonoterapię, od palenia tytoniu po szczepienia, autorzy omawiają wszystko, co powinieneś wiedzieć, żeby prawidłowo dbać o zdrowie lub samemu się wyleczyć z drobnych dolegliwości.Praktyczna i napisana przystępnym językiem książka pozwoli lepiej zrozumieć problematykę zdrowia na co dzień.Tę książkę warto zawsze mieć pod ręką i korzystać z zawartych w niej porad, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.Doktor Christian Fortin, jest znanym w świecie kanadyjskim specjalistą od zdrowia publicznego. Szeroką popularność przyniosła mu współpraca z mediami. związany z Uniwersyteckim Centrum Szpitalnym w Quebecu, jest członkiem naukowego zespołu badawczego w zakresie zdrowia publicznego. Corinne De Vailly, dziennikarka i powieściopisarka, użyczyła swojego pióra doktorowi Fortinowi, by wspólnie z nim opracować ten przystępnie napisany przewodnik medyczny