100 Lekcji Biblii cz. II

Wydawnictwo: Sfinks
religia
kjempeform

„100 lekcji Biblii cz. II” to kontynuacja bestselerowej książki Magdaleny Tytuły, w której autorka odkrywa przed czytelnikiem sens znaczeniowy Księgi Ksiąg. W tej części analizie zostały poddane kolejne tematy zawarte w Piśmie Świętym, jak: „słowo”, „stan ducha”, „ciało”, „wędrówka”, „natura”, „polityka”. Czytelnicy poznają te i wiele innych zagadnień, tak istotnych dla życia każdego...

W tej części analizie zostały poddane kolejne tematy zawarte w Piśmie Świętym, jak: „słowo”, „stan ducha”, „ciało”, „wędrówka”, „natura”, „polityka”. Czytelnicy poznają te i wiele innych zagadnień, tak istotnych dla życia każdego człowieka. W tej części „100 lekcji Biblii” przedstawieni zostaną również zapomniani, ciekawi, ale także kontrowersyjni bohaterowie Starego i Nowego Testamentu. Książka zawiera wiele ciekawostek biblijnych, o których mogliśmy nie wiedzieć.

Tematy zostały dobrane w taki sposób, by dać współczesnemu czytelnikowi interesujący przegląd treści biblijnych i dowieść, że także i dziś Biblia może być aktualna, ciekawa czy inspirująca niekoniecznie tylko dla wyznawców judaizmu i chrześcijan. Poszczególne tematy zostały obudowane ciekawymi informacjami – odwołaniami literackimi, plastycznymi, muzycznymi i filmowymi, a także wiadomościami z historii, geografii, obyczajowości i innymi.

źródło opisu: https://www.sfinks.info/sklep/produkt/142242-100_lekcji_biblii_cz_ii/

źródło okładki: https://www.sfinks.info/sklep/produkt/142242-100_lekcji_biblii_cz_ii/