Słownik wyrazów obcych

2009-01-01
2009-01-01
9788326203794

więcej Więcej

Bardzo dobry przejrzysty słownik, oprócz głównego działu podzielony tematycznie na takie zagadnienia jak filozofia, przyroda, czy wyrazy obcojęzyczne.

I na tym mógłbym zakończyć opis, choć za bardzo nikogo by ten standardowy, lakoniczny komentarz specjalnie nie zaintrygował, więc nie odmówię sobie zacytowania nawiązania literackiego jakie odnalazłem w słowniku, dotyczy on...

Dodaj cytat z książki Słownik wyrazów obcych