Muzyka w liturgii

Wydawnictwo: Petrus
9878377203903
religia

(...). Myśli zawarte w tekstach tej publikacji mogą być zachętą i służyć pomocą zarówno autorom tekstów i melodii kompozycji liturgicznych, by tworzyli nowe „pieśni pełne ducha”, jak też kierownikom odpowiedzialnym za stronę muzyczną liturgii, by troszczyli się o repertuar śpiewów zgodnych z powagą świętych obrzędów. W tym celu autor kreśli granice między pieśniami i piosenkami, a twórcom tekstów doradza, jaka powinna być ich struktura, by jako pieśni nadawały się do wspólnotowego wykonywania. Niech ta praca przyczyni się do większej chwały Bożej i pożytku uczestników liturgii!

źródło opisu: http://www.wydawnictwopetrus.pl/muzyka-w-liturgii,493,795,produkt.html

źródło okładki: http://www.wydawnictwopetrus.pl/muzyka-w-liturgii,493,795,produkt.html

Paweł Krawczyk | 2017-02-01
Na półkach: Posiadam