Przewodnik ksenofoba. Amerykanie

Tedsan

Jacek | 2017-03-02
Na półkach: Przeczytane, Mam
Przeczytana: 02 marca 2017

Nawet fragmenty czyta się dobrze, niekiedy jest zabawnie, zwykle konkretnie, ale, niestety, nieco nudnie. Tak można określić ten tomik przewodnika ksenofoba. Zabrakło chyba literackiego zadziora, chęci zabawienia czytelnika, może nieco finezji. Wyszła sympatyczna książeczka o Amerykanach, ich wadach i zaletach, przyzwyczajeniach i cechach charakterystycznych, jednak bez fajerwerków. Na tle innych części serii - bardzo przeciętna pozycja. jeśli chcemy się przyjrzeć typowości Amerykanów - może być. Przeczytać - można.

Rysia | 2018-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2018

Cóż... Książeczka jest całkiem niezła, ale z pewnością nie należy do najlepszych tomików z serii "Przewodnik ksenofoba". Co nie zmienia faktu, iż przyjemnie czytało się o Amerykanach...
No i bardzo chciałabym podziękować mojemu najlepszemu przyjacielowi, od którego dostałam tę pozycję na urodzinki :)

Ilona | 2018-02-12
Na półkach: 2018, Przeczytane