Wierszowanki – przytulanki czyli bajeczki nie tylko na dobranoc

Wydawnictwo: Witanet
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
witanet

W książce zawartych jest 11 utworów, które mają charakter edukacyjny i poznawczy. Idealnie nadają się jako bajki na dobranoc, gdyż pozbawione są elementów przemocy i agresji. Cześć historii kończy się morałem, a część podpowiada jak radzić sobie z emocjami. Niektóre z bajek są wykorzystywane przez logopedów i nauczycieli przedszkolnych. Z pewnością przygody upartej chmurki czy leniwej krówki...

Z pewnością przygody upartej chmurki czy leniwej krówki na długo pozostaną w pamięci małych słuchaczy i młodych czytelników.

Beata Jaczewska ukończyła Uniwersytet Jagielloński. Wieloletni pedagog i nauczyciel trudnej młodzieży.
Bajki pisze od lat dla przyjemności własnej oraz syna, a inspiracje czerpie z codziennych zdarzeń.
Autorka serii o Małych Zwierzątkach oraz Małych Pojazdach, dla najmłodszych dzieci. Współpracuje także z internetowymi portalami edukacyjnymi dla dzieci i rodziców.
Prowadzi bloga „Wierszowanki Malowanki”, na którym znajdują się nie tylko bajki, ale także różne rymowane teksty okolicznościowe oraz krótkie i dłuższe wierszyki.

źródło opisu: http://www.witanet.net/wierszowanki-przytulanki/

źródło okładki: http://www.witanet.net/wierszowanki-przytulanki/

witanet | 2016-12-22
Przeczytana: 21 grudnia 2016

bardzo przyjemne i wesołe wierszyki. Polecam wszystkim mamom i tatom do czytania swym pociechom.

Kamila Głowacka | 2016-12-28