Książka charytatywna dla dzieci GWIEZDNE MARZENIA

literatura dziecięca
2017-06-25

Książka stworzona z sercem. Bajki, wierszyki i opowieści w niej zawarte są piękne, ciepłe i optymistyczne. Przepięknie wydana.

Na półkach: , , , ,

„Gdy dzieci mają marzenia,
świat w piękną bajkę się zmienia.”

Tymi słowami rozpoczyna swoją wierszowaną historyjkę Iwona Tys p.t. „Dziecięce marzenia”. A takich i podobnych historii jest w tej niezwykłej książce wiele. To piękny i szlachetny gest ze strony autorów, ilustratorów, korektorów, redaktorów i wydawców, że zechcieli swoje talenty połączyć w jeden projekt i...

Cudowna akcja, wspaniali ludzie, przepiękny efekt. Książka, którą mam przyjemność współtworzyć- znajduje się w niej mój wiersz "Tacy sami".
Polecam!

• Mam i nie oddam