Uwielbiam to ciało...

Seria: Galeria
Wydawnictwo: Muza
9788373199163

Mieszkanie Victorii w północnym Londynie przepełnione jest cudownymi zapachami i smakami z jej gujańskiego dzieciństwa i woniami afrykańskiej kuchni, w której tajniki wprowadził ją kiedyś jej ukochany, Kola. Wiele lat temu przepadł bez wieści... Aby go odnaleźć, Victoria przejechała pół świata i dotarła aż do Londynu. Bez skutku... Choć minęło pół życia i Victoria wie dobrze, że Kola jest duchem przeszłości, wciąż przechowuje jego listy... Pewnego dnia w Gujanie ginie jej siostra, Gwen. Victoria musi więc zaopiekować się jej synem Derekiem. Nadopiekuńcza, przewrażliwiona, odkrywa, jak trudno matkować siedmiolatkowi. Chłopcu ciotka wydaje się osobą sztywną i zamkniętą w sobie. Oboje próbują przezwyciężać trudności tego nowego pogmatwanego związku. Czy im się uda?

getis | 2014-12-30
Na półkach: XII 2014, Przeczytane