Ulubione wierszyki. Jan Brzechwa

Seria: Ulubione wierszyki...
Wydawnictwo: Zielona Sowa
brzechwa, wierszyki, dla dzieci
Ola JB

Dzięki temu zbiorowi wierszy dzieci poznają przezabawne utwory jednego z najbardziej znanych i lubianych poetów i przeniosą się do krainy, gdzie wszystko jest możliwe. Tu przeczytają o przygodach Kaczki-dziwaczki, Skarżypyty i Kłamczuchy, Samochwały i Lenia, dowiedzą się, jak rozmawia gęś z prosięciem, dlaczego sójka za morze wybrać się nie może i jak rozmawiać trzeba z psem, i poznają perypetie wielu innych zabawnych bohaterach.

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/ulubione-wierszyki-jan-brzechwa.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/ulubione-wierszyki-jan-brzechwa.html