Porady praktycznego pana

Seria: Klasyka Polskiego Komiksu
Wydawnictwo: Egmont Polska
komiksy

Powracają "Porady Praktycznego Pana", najmądrzejszego z polskich bohaterów komiksowych. Niegdyś drukowane w "Razem", potem kontynuowane na stronie internetowej Towarzystwa Ubezpieczeniowego Zurich - dzisiaj w pełnym zbiorze znalazły się w serii Klasyki. Praktyczny Pan doradzi w każdej sprawie związanej z życiem prawdziwego mężczyzny! Panowie, uczmy się od niego, a będziemy bohaterami życia małżeńskiego i nie tylko! Humor pióra Tadeusza Baranowskiego rozbawi każdego. Tylko dla dorosłych! Twarda oprawa, 52 strony.

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

książek: 1918
Olga | 2013-11-18
Na półkach: Przeczytane, Ebooki, 2013
Przeczytana: 17 listopada 2013

Baranowski w wersji dla dorosłych. W sumie niewiele mam do dodania poza tym, że niektóre żarty znałam już z innych jego komiksów (pojawiają się też chwilowo bohaterowie z innych komiksów).

książek: 1955
bartix3 | 2015-06-20