9788365419170
E-T Novak

Lekkie jak piórko, jak ptasie trele Barwne jak owoc słodkich moreli z tatą i mamą możesz ją czytać by w świat bajkowy razem zawitać! Lekkie i pełne humoru opowieści o zwierzętach, dzieciach i innych zaludniających dziecięcą wyobraźnię postaciach tworzą iście bajkowy klimat, w który wprowadza nas autorka zbioru pt. Trele-morele. Najnowszy kawałek siebie znalazłam nie tak dawno… Zaskakujące,...

Lekkie jak piórko, jak ptasie trele
Barwne jak owoc słodkich moreli
z tatą i mamą możesz ją czytać
by w świat bajkowy razem zawitać!

Najnowszy kawałek siebie znalazłam nie tak dawno… Zaskakujące, bo myślałam, że znam już swoje wnętrze w całym jego zakresie; coś jednak zostało jeszcze do odkrycia. To, co odnajdujemy w sobie, te pokłady energii, miłości, przyjaźni – czynią nas jeszcze wartościowszymi. W tej książeczce ukazuję Wam to, co w życiu najważniejsze: przyjaźń, miłość, zdrowie i wierność samemu sobie.

źródło opisu: http://dygresje.pl/ksiazka/trele-morele/

źródło okładki: http://dygresje.pl/ksiazka/trele-morele/