Emilka ma znowu katar

Wydawnictwo: EscapeMagazine.pl
Krystyna

Katar, kaszel, gorączka, słaba odporność? Spokojnie! Lekarz rodzinny, znany z propagowania zdrowego stylu życia jako najlepszego lekarstwa na większość dolegliwości, prywatnie Tata tytułowej Emilki, wszystko Ci wyjaśni! Od autora: Doskonale rozumiem niepokój, jaki pojawia się u rodzica, kiedy dziecko zachoruje. Sam przerabiałem to wielokrotnie na sobie z udziałem mojej córeczki...

Od autora:

Doskonale rozumiem niepokój, jaki pojawia się u rodzica, kiedy dziecko zachoruje. Sam przerabiałem to wielokrotnie na sobie z udziałem mojej córeczki Emilki.

Emilka – na co dzień pogodna, wesoła, pełna życia, chętnie bawiąca się z mamą i tatą, niespodziewanie, w ciągu kilku godzin zamienia się w gorączkującą, zakatarzoną i uporczywie kaszlącą, chorą dziewczynkę...

Jak jej pomóc?
Co robić, żeby szybko wyzdrowiała i znowu była w pełni sobą?
Jakie leki podawać?
Jak nie stracić niepotrzebnie pieniędzy?
Zapewne i Ty zadajesz sobie takie pytania. Spokojnie! Zajmiemy się tym wszystkim po kolei.

Odpowiedzi na te i wiele innych nurtujących pytań, związanych z infekcjami układu oddechowego u dzieci, znajdziesz w tym poradniku.

Rekomendacja:

Poradnik Konrada jest pozycją "must have" każdego rodzica dziecka w wieku przedszkolnym, bo w tej grupie praktycznie nie ma dzieci "niechorujących". Jest to lektura szczególnie przydatna dla tych rodziców, których dzieci chorują często. Ponieważ w większości są to infekcje wirusowe, mądra Mama czy Tato, uzbrojeni w wiedzę z poradnika, będą wiedzieć, jak pomóc maluchowi, zanim trafi do lekarza, a w wielu przypadkach konsultacja nie będzie potrzebna.

Poradnik jest napisany w bardzo przyjaznym stylu, zawiera mnóstwo praktycznych porad i konkretne wskazówki, jak postępować w określonych sytuacjach. Oparty jest na udokumentowanej wiedzy medycznej, a to szczególnie ważne w dobie "dr Google" i dostępności w internecie ogromnej ilości różnego rodzaju niesprawdzonych porad.

Jako lekarz, a także jako mama – gorąco polecam.

dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas
Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej,
p.o. Kierownika Zakładu Medycyny Rodzinnej Akademii Medycznej we Wrocławiu.

źródło opisu: www.EscapeMagazine.pl

źródło okładki: www.EscapeMagazine.pl