RYSUJ JAK WIELCY MISTRZOWIE. Kopiowanie rysunków

Okładka książki RYSUJ JAK WIELCY MISTRZOWIE. Kopiowanie rysunków Gabriel Martin
Okładka książki RYSUJ JAK WIELCY MISTRZOWIE. Kopiowanie rysunków
Gabriel Martin Wydawnictwo: Arkady sztuka
sztuka
Arkady
2016-01-01
2016-01-01
sztuka rysunek malarstwo

Autor pokazuje krok po kroku proces kopiowania znanych dzieł. Uczy jakich użyć akcesoriów i jakich użyć technik, w sposób jasny i zrozumiały tłumaczy każdy kolejny etap pracy nad danym rysunkiem. W książce znajdziemy masę ćwiczeń, które zadowolą zarówno debiutantów jak i doświadczonych już artystów. Nawet ci, którzy nie będą korzystać z niej w sposób praktyczny też wiele z niej wyniosą, bo dowiedzą się bardzo dużo o warsztacie, o tym jak powstawały dane dzieła sztuki. Dla mnie była to inspirująca lektura, która przyniosła mi dużo nowej wiedzy na temat sztuki i jej bohaterów.
Dodatkowym plusem jest dostęp do aplikacji mobilnej, która pozwoli na korzystanie z obszernej zawartości interaktywnej. Dzięki temu, każdy może wydrukować dany obraz, obejrzeć wideo na jego temat, a także zobaczyć inne dzieła wybranego artysty malowane tą samą technikę.

• Rysunek
  • Sztuka

Dodaj cytat z książki RYSUJ JAK WIELCY MISTRZOWIE. Kopiowanie rysunków