83-080305-6-4
powieść polska

Druga, po głośnym debiucie powieściowym "I jak inni", książka prozaika, który od lat mieszka i pracuje jako architekt w Toronto, twórcy nagradzanych słuchowisk radiowych, opowiadań i publikacji naukowych. Tym razem Karpiński snuje gorzka opowieść o reprezentantach fali polskiej emigracji w latach osiemdziesiątych, dylematach inteligentów, których los rzuca do Wiednia, ich rozterkach i poszukiwaniach.

źródło opisu: Wydawnictwo Literackie, 2000

źródło okładki: http://www.wydawnictwoliterackie.pl/