Gra w ciemno

Seria: Gra [wordpress]
Wydawnictwo: WordPress
powieść polska, XXI w.
Marta

Karolina straciła pamięć w wypadku. Troskliwa rodzina próbuje jej przywrócić wspomnienia. Udaje się. Tylko czyja to pamięć?!

źródło opisu: http://www.petek.net.pl

źródło okładki: http://www.petek.net.pl

malinowa017 | 2014-08-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka super najlepsza książka jaką do tej pory czytałam.

W książce dziewczyna budzi się po miesiącu ze śpiączki i okazuje się że nic nie pamięta. Poznaje swoich rodziców i dowiaduje się że jest córką hrabianki i hrabiego. Od których dowiaduje się ze ma na imię Anita. Anita poznaje Adama który jest asystentem jej lekarza. Do jej pokoju wkrada sie włamywacz i zostaje przez Anitę okaleczony w ręke. Anita zostaje postrzelona w ramie. Anita ucieka z Adamem jadą do Krakowa, do babci Adama później przyjeżdża tam również ojciec Anity i zostaje postrzelony. Anita bierze ślub z księciem. Po ceremońi ślubnej ucieka z Adamem. Anita i Adam włamują się do domu dziecka bo Anita dowiaduje się że jest adoptowana. Anita kradnie dokumenty jej adopcji. Od położnej dowiaduje się ze ma siostrę i to bliźniaczkę. Adami i Agata zakochują się w sobie. Później Agata przypomina sobie że nie jest Anitą tylko Agatą a jej siostra ma na imię Anita przypomina sobie też że przed wypadkiem zamieniła się ze...

amezzyrauhl | 2015-06-09
DamianK | 2015-03-20