Atlas galaktyczny

Galactic Atlas
star wars
albumy
pemmagast

Ten atlas zabierze cię w podróż poza granice wyobraźni. Zwiedzisz fascynujące planety: od Endora i Naboo po Tatooine i Geonosis, poznasz przyczyny decydujących wydarzeń w historii galaktyki i prześledzisz przebieg wiekopomnych bitew. Odkryjesz dziwaczne stworzenia i fantastyczne krajobrazy. Szczegółowe mapy, biogramy najważniejszych postaci i kronika całej gwiezdnej sagi zaskoczą nawet najbardziej wymagających fanów Hana Solo, Chewbacki i księżniczki Lei.

źródło opisu: http://www.egmont.pl/polecane-ksiazki/star-wars/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/polecane-ksiazki/star-wars/